Patryk Wolański – klika słów o mnie

Nazywam się Patryk Wolański, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju, ale pracowałem przy ślubach w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Wbrew obiegowej opinii reportaż ze ślubu jest bardzo wymagający dla fotografującego, bo łączy w sobie portret, reportaż, aranżowaną sesję plenerową, zdjęcia grupowe a czasami i fotografie krajobrazu. Moją ukochaną dziedziną fotografii jest reportaż – a jaki może być piękniejszy i przepełniony emocjami reportaż fotograficzny od tego, który dzieje się w tak pięknym dniu jak dzień ślubu? Moje fotografie cechują się prostotą i naturalnością, dlatego stają się ponadczasowe. Podczas reportażu w dniu ślubu nie ingeruję w otoczenie – staram się być „niewidoczny” dla otoczenia.

Kilka faktów prywatnie :

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Niespełnionym podróżnikiem, kochającym Toskanię oraz kraje skandynawskie ..i podobno potrafię zapalać ludzi do działania, no i moje fotografie są wytworem ciężkiej pracy samouka. Fotografowałem śluby celebrytów, gwiazd sportu, muzyki. Należę do kilku stowarzyszeń zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych w Polsce i Europie. Współpracuję z agencjami ślubnymi. Jestem wykładowcą prywatnej szkole fotograficznej. W pracy cenię sobie profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Staram się aby na moich zdjęciach widać było coś więcej niż sam obraz. Przejrzyj dokładnie moje Portfolio, abyś był świadomy mojego indywidualnego stylu fotograficznego. Urzeczywistniam marzenia fotograficzne swoich klientów. Na co dzień staram się kierować mottem : „Jeśli w życiu o czymś marzysz – sięgnij po to”.

fotograf ślubny śląsk