fbpx

Zdjęcia grupowe na ślubie – kiedy najlepiej je wykonać.

 

Każda para młoda chciałaby mieć pamiątkowe zdjęcie grupowe ze swojego ślubu.

Jeśli nawet nie państwo młodzi to napewno ich rodzice, czy dziadkowie.

Zrobienie poprawnie zdjęcia grupowego czasem jest technicznie kłopotliwe, ze względu na dużą ilość osób na jednym zdjęciu i brak odpowiedniego miejsca czy tła ułatwiającego ustawienie wszystkich gości.

Najlepszym rozwiązaniem na uchwycenie wszystkich weselników na jednym zdjęciu jest moment tuż po wyjściu z kościoła, a jeszcze przed ewentualnymi życzeniami dla młodej pary.
Frekwencja jest wtedy stu procentowa, więc mamy pewność, że każdy się na nim znajdzie, no i każdy jest wtedy jeszcze uczesany i się choć troszkę się słucha ;)

Zazwyczaj przed każdym z kościołów są schody lub stopnie, które ułatwiają ustawienie wszystkich w taki sposób, aby goście nie zasłaniali się nawzajem.

Jeśli nie ma odpowiedniego miejsca na jego wykonanie, a wy zaprosiliście gości w liczbie uniemożliwiającej poprawne zrobienie zdjęcia grupowego, świetnym rozwiązaniem jest zrobienie zdjęć w mniejszych grupkach. Rodzice, babcie oraz dziadkowie, rodzeństwo, chrzestni, świadkowie, kuzynostwo, koledzy z pracy itd.

Te zdjęcia dobrze jest zrobić w czasie uzgodnionym z obsługą przyjęcia oraz z osobą odpowiedzialną za prowadzenie zabawy weselnej.

Zawsze znajdzie się moment, w którym jest im to na przysłowiową rękę, bo chcą np. posprzątać na stołach czy zmienić zastawę.

Nie ma nic gorszego jak przerywanie całego przyjęcia na godzinę albo wyjście wszystkich gości na zewnątrz podczas trwającej na sali zabawy.

Dla młodej pary może to być nużące i męczące, ale pamiętajcie dla babci czy cioci z zagranicy będzie to pamiątka i najważniejsze zdjęcie, które zostało wykonane na waszym ślubie.

Zaplanujcie ten moment dokładnie lub zdajcie się na doświadczenie fotografa, zespołu, Dj’a czy obsługi waszego przyjęcia weselnego.

 

Zerknij jak wyglądały moje ostatnie realizacje reportaży ślubnych

pin it

SPodobaŁY SIĘ WAM ZDJĘCIA ??

 

ZAPYTAJ CZY JESTEM DOSTĘPNY W WASZYM TERMINIE

 

TELEFON : +48606614194

 

 

wyślij

Wiadomosc wysłana poprawnie. Oczekuj odpowiedzi niebawemWystąpił błąd. Spróbuj ponownie

 

 

 

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

PATRYK WOLAŃSKI FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŚLĄSK

44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

 

PATRYKWOLANSKI@GMAIL.COM

 

 

TEL: 606614194

 

SOCIAL MEDIA